Hakkımızda

Adrasan Ebru Kaptan

Hakkımızda

Adrasan Tekne Turu için iki rotamız mevcut. Suluada ve Koylar Turu. Her iki turumuzda da sizleri eşsiz güzellikler beklemekte. Adrasan’ın benzersiz koylarını kapsayan turumuz görülmeye değer nitelikte ve yaşanmaya değer anılar biriktirmek için es geçmemeniz gereken bir turdur. 35 kişi kapasiteli teknemizde hiç unutulmayacak bir gün geçirmeniz için ihtiyanız olan her şey mevcut. İsterseniz sevdiklerinizle katılabileceğiniz bir tur ayrıca isterseniz gruplar için olan özel turlardan yararlanabilirsiniz. Siz  Adrasan’ın mavi sularında zaman geçirirken bizde sizler için birbirinden farklı ve lezzetli yemek çeşitleri ve meyve sunumları hazırlamaktayız. İsteğe bağlı olarak alkol ve soğuk içecek servisimiz de mevcuttur. Bu zorlu pandemi sürecinde siz değerli misafirlerimiz için her türlü sağlık önlemini göz önüne aldık. Sizlerin sağlığı için teknemiz sıklıkla dezenfekte edilmekte ve gönül rahatlığı ile katılabileceğiniz bir tur yapabilmeyi amaçlamaktayız. 

Güzelliklerini hiçbir zaman unutamayacağınız Adrasan koylarını tekrar ziyaret etmek için can atacaksınız. Mavinin tonları ve serin sularıyla yaz ayları için kaçırılmayacak bir aktivite olan tekne turları Ebru Kaptan Teknesi ile tatiliniz daha da güzelleşecek. 

 Sevdiklerinizle, ailenizle, arkadaşlarınızla bol kahkahalı ve unutulmaz güzellikte bir gün geçirmeniz için bizler her şeyi ayarladık ve sizlere bir telefon uzaklıktayız. 

Ebru Kaptan ile Adrasan’ın maviliklerine açılmaya hazır mısınız?

Çalışma Saatleri

Güzelliklerini hiçbir zaman unutamayacağınız Adrasan koylarını tekrar ziyaret etmek için can atacaksınız

Copyright © 2021. Ebru Kaptan Tüm Hakları Saklıdır.

Created From Lumex Studio

Hemen Rezervasyon Yap